All for Joomla All for Webmasters
Dijaspora

Prva ćerka Tome Zdravković živi u Holandiji ali ima razlog zbog čega ponekad dođe u Srbiju

Pevačka legenda Toma Zdravković ima ćerku Žaklinu koju je dobio sa ženom Olgicom, od koje se kasnije razveo.

Žaklina živi u Holandiji i ima 2 sina, a ponekad dođe u Srbiju kada učestvuje u manifestacijama vezanim za njenog oca. Iako ne viđa svog polubrata i Tominu udovicu, sa njima je i dalje u dobrim odnosima.

“Živela sam jedan period mog života, kratak, sa njim i kad je umro bila sam jako, jako tužna. Živiš sa činjenicom da je on deo tebe, da postoji u meni, u mom bratu, u pesmama, u drugim ljudima kojima je dao lepe osećaje”, rekla je jednom prilikom Žaklina Zdravković.

Ona je izjavila da se uvek seća Tomine muzike i da je najveći utisak na nju ostavila očeva pesma “Kiša je padala”. A to potvrđuje i njen fb profil na kome s vremena na vreme postavi neku od Tominih pesama.

Dijaspora.news/kurir

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

IZDVAJAMO

To Top